| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate spune cineva la ce m-ar ajuta o tableta Samsung galaxy tab si ce aplicatii folositoare are?

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

P.s te ajuta la multe e ca un laptop portabil. poti sa te conectezi la internet prin wifi, poti face poze, poti asculta muzica, poti citi carti online, si apropo aplicatiile trebuie sa le downloadezi din market.il ai inclus si sunt gratis. aplicatii preinstalate ar fi calculator, ceas alarma, calendar, email si browser si is mai multe

2 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Are android market poti intra pe net scrii pe google android market si iti apare si poti vedea aplicatiile.este jocuri precum angry birds sau ninja fruit, sunt aplicatii amuzante precum talking tom sau talking 3 dogs (poti vorbi cu vocea lor)poti sa iti pui parola cu unele aplicatii, poti scana coduri qr cu aplicatia qr code etc

suntserios
| suntserios a răspuns:

In principiu daca nu ai afaceri online de condus si trebuie sa fii mereu in contact cu lumea nu prea te ajuta la nimica decat sa te dai mari si sa te joci.