| JustABelieber a întrebat:

Imi pot face un jurnal online? cum il pot face? funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnal online?
Nu-ti recomand, curand datorita opiniilor tale, o sa fi judecata de catre cititori apoi vor folosi infomratiile si te vor denigra, tu o sa fi cea care-o sa aiba de suferit.

2 răspunsuri:
| Incarcare a răspuns:

Da! Bineinteles. Incearca asa: 1. Fa-ti un blog` pe blogspot, blogger, wordpress si scrii acolo sau 2. Fa-ti un cont pe jurnale.ro

| Ode a răspuns:

Pai patri.nu cred ca acela se va mai numi jurnal. daca e online probabil sa il vezi doar tu dar daca ti'l vizualizeaza persoane acela nu mai e jurnal.in legatura daca iti poti face nu stiu.nu cred cauta pe google:jurnal online si poate gasesti:*. Funda?