| LeonardoDiCapra a întrebat:

Imi puteti da cumva vreun program cu care as putea sa-mi modific vocea? In sensul in care m-am inscris la un concurs, in care trebuie sa fac o prezentare, si m-am gandit sa fac un videoclip, iar pe fundal sa plases muzica, apoi vocea mea, insa vocea mea nu este nici pe departe buna pentru astfel de spot-uri.
Ce-mi puteti recomanda? As vrea ceva care sa-mi faca vocea ca cea a celor din reclame. Si stiu ca asta depinde si de vocea mea. big grin

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Incearca-l pe asta:Audacity
http://audacity.sourceforge.net/? lang=ro

3 răspunsuri:
| Dragotta a răspuns:

Ti-as recomanda sa folosesti vocea ta, daca modifici vocea se aude altfel, departe de o voce normala mai inalta sau mai joasa.

| LisovskiPatrisia a răspuns:

Pai incearca sa scrii ingoogle asa
download voice changer
ori
voice changer online