| ShadowLight a întrebat:

Imi puteti spune niste programe care convertesc sau care descarca muzica si videoclipuri?

5 răspunsuri:
| Ovydiw a răspuns:

Uite aici program online cu care poti descarca orice muzica dupa YouTube, bagii URL in casuta si apoi dai Download.
Link : youtube-mp3.org/
Bafta!

| r0b3Rt03 a răspuns:

Uite cateva care le stiu eu :

youtube downloader- cu asta descarci de pe youtube e ff bun
music2pc.- un programel ff util
Grooveshark. - la fel si asta

Cam atatea stiu eu!

| alex190199 a răspuns:

E un site cu care poti descarca orice melodie de pe youtube, punand link-ul respectiv, insa atentie, doar melodia, nu si videoclipul : http://www.youtube-mp3.org
Mai este un site, http://www.video2mp3.net/
Tot pe link de pe youtube functioneaza dar poti alege cum vrei sa descarci, in format mp3 sau mp4, adica doar sunetul sau si videclipul. Are si extensii pentru browsere, incearca-le, nu va mai trebui sa pui link-ul de fiecare data!

| deh12 a răspuns:

Da, sunt multe programe de descarcat muzica, poti sa iti instalezi si Free 3GP Video Converter care iti converteste orice fisier multimedia(aproape orice) si e usor de folosit.La instalare te "intreaba" daca vrei sa instalezi si DVDVideoSoft Free Studio, acesta fiind programul cu care descarci muzica.