| sebysin a întrebat:

Imi spune cineva un program de conversie audio-text in limba romana
Am de scris mai multe pagini si acest fel de program mi-ar usura munca. Multumesc

6 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Ma indoiesc ca ar exista asa ceva, ar fi foarte greu de realizat.

| dalea a răspuns:

Din cate am auzit asa ceva se gaseste doar in faza de experiment.Trebuie sa mai avem rabdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai windows vista poti sa inveti compu sa scrie ce vrei tu dar e f f dificil si dureaza extrem de mult timp asa ca mai bine le scrii de mana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dragon naturally speaking dar nu in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la cei care fac stenograme dupa inregistrari audio big grin

| sebysin explică:

In engleza si inca in cateva limbi exista niste programe