| AndreeaMalik a întrebat:

Îmi spuneți va rog Cum se numesc acele aplicații în care poți de exemplu sa iei fata unei persoane, nasul alteia, și așa pana creezi o alta persoana.

Dau funda

2 răspunsuri:
| Mostesare a răspuns:

Încearcă Photoshop CS6. Găsești versiuni free pe tot Internetul. Un exemplu de video în care poți face ceea ce ai menționat tu mai sus ar fi următorul: https://www.youtube.com/watch?v=UEFgqQ7MLdk

| AndreeaMalik explică:

Îmi pare rău dar cred ca nu am accentuat un aspect:aplicație pentru telefon.