| iuliii_2102 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste aplicatii faine pentru. iphone 3g? funda puppy dog eyes

1 răspuns:
| rodan a răspuns:

Ok.Tu ai un iphone.Esti printre putinele persoane care si-au permis sa isi cumpere unul.Dar de ce nu profiti de chestia asta si sa faci bani?Si nu vorbim de orice fel de sume ci de unele cuprinse undeva in jurul catorva mii de euro pe luna. Si hai sa fim seriosi in ziua de astazi un roman are in medie undeva la 3-4 sute de euro pe luna si tu ai ajunge sa faci mii de euro.Poate chiar sa castigi mai bine decat parintii tai la un loc si nu trebuie sa stii absolut nimic.Eu zic sa citesti mai departe aici daca esti interesat http://93e83juabeev2l83sbhpiapgq1.hop.clickbank.net/