| oproiescu a întrebat:

Imi spuneti si mie plzz un private server metin2 care sa fie in engleza sau in romana (ma refer si la misuni daca stiti unul ) am incercat cu altul care imi spune ca e pe limba romana da misiunile erau un fel de scris ciudat!
as vrea ca la magazinele din joc sa se gaseasca aproape orce.
dau fundita!
ps: linkul cu adresa sa aiba registerul si downloadul care sa mearga plizz!

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Http://www.betamt2.net/
il downloadezi, instalezi ( face niste figuri nu mere de prima data insa e bun ) http://www.betamt2.net/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mt2.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2. tim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://5. 53. 163. 86/ ii pagina de inregistrare de la cel mai fain server privat cu hamachi ip hamachi :FORCEFUL parola 123456
si adresa mea de mess prin care sa putem sa vb si sa va dau mai multe detalii despre acest jos si sa va dau pagina de unde sa il descarcati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metingx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2ro.ilive.ro ii super jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi lingi jumate de plrolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amice intra pe situl www.metin2gx.ro