| Oproo a întrebat:

Imi spuneti si mie un site anume despre creare servere de metin2? cu implemantari arme si alte din astea? sau daca stie careva un tutorial unde se explica in amre cum as putea baga niste arme noi (Imi deschid server)

3 răspunsuri:
| Tzupy a răspuns:

Hmm aceeasi intrebare as avea si eu? confused happy [eu am sa-ti zic doar ce stiu on the phone am auzit ca este un site special parca se numea now server. asa nu stiu eu am facut un metin intreg.straight face adica mda e facut de un pr da cu numele meu laughing o sal intrebare si am sa-ti zicwinking

| Paiata96 a răspuns:

ITI spune u pagina mea ca eu ma dedic la crearea de server de metin2 pagina mea este http://createmetin.ucoz.net
este op pagina destul de buna am postat cateva chestii importante despre servere de metin2 am pus si un tutorial video dar nu este facut de mine am cautat tot felul de informatii de server de metin2, dar totusi cine intra sa-mi spuna parerea lui si sa spuna cam ce ar mai vrea sa postez pe pagina in curand o sa postez si cum sa adaugi npc...

| xXGrANrGXx a răspuns:

SonyMetin2:
•Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?
•Să te chinui să faci lvl și să Îți bonusezi itemele? (Să îti faci seturi)
•Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?
•Vrei un metin unic? [ SonyMt2 ]
•Vrei să te distrezi alături de prieteni? (de dimineață până seara)
•Vrei să cresti și să devii cel mai bun?
•Vrei să te alături unei comunități bine dezvoltată? [De 4 ani ONLINE]
•Atunci SonyMt2 este soluția, te așteptăm pe server.
http://Www.sonymt2.ro