| CraZyKid`SiSi a întrebat:

Imi spuneti va rog ceva jocuri pentru telefonul LG kp260... de preferabil free si sa nu fie trial.link de download ceva...multumesc:*

Răspuns Câştigător
| cby a răspuns:

Mai mult ca sigur telefonul tau are o intefata Java MIDP si deci poti descarca majoritatea programelor bazate pe platforma Java. Una dintre multele surse gratuite de software (deci si jocuri) este www.getjar.com, unde poti alege sa vizualizezi si sa descarci numai jocurile compatibile cu telefonul tau (trebuie sa specifici modelul la intrarea pe site). Ele pot fi descarcate in doua moduri:
1. Local, apoi cu un cablu compatibil cu telefonul tau transferi jocul pe mobil;
2. Direct pe telefon, accesind site-ul mobil si indicand codul de descarcare al jocului (aceste date iti vor aparea cind faci descarcarea).
Este un site verificat de mine in decursul timpului si am gasit programe interesante. Succes!

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Zedge nu-i bun intra de pe tel pe www.waptrick.com