| speşăl a întrebat:

Imi trebuie un program pentru creearea meniurilor unor dvd autoplay(daca aveti cduri de la revista level/chip/pc practic stiti ce vreau sa zic),mai exact vreau ca atunci cand introduc cdul in unitatea optica sa imi apara meniul creeat de mine,cu imagini/video ca background,butoane care conduc la alte pagini,si sa pot incarca programe/jocuri,mai exact sa incarc pe cd intreg folderul instalarii dar sa fac un buton care sa deschida setupul de la un anumit program si sa il instaleze sau sa il salveze in calculator. Sper ca ati inteles ce caut, am cautat foarte mult dar inca nu am gasit ceea ce caut, va rog sa ma ajutati daca stiti happy Multumesc

1 răspuns:
| Radulow a răspuns:

Frate e greu de facut ce vrei tu mai bine creezi comoanda rapida adica faci un buton depe tasta care nul folosesti niciodata si atunci cand apesi pe el iti apare totul.