| cristina117 a întrebat:

Imi vand placa de intins par pe care am cumparato de 5 luni...este in cea mai buna stare, functioneaza foarte bine.penttru suspiciosi o vand deoarece imi adun bani pentru telefon...pret 80 lei! pentru mai multe informatii mesaj privat

3 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Daca nu-ti gasesti un client pentru a-ti cumpara placa de par, incearca sa-ti faci cont pe site-ul asta http://www.okazii.ro/ si poti sa iti postezi vanzarea pe el, si lasi acolo un nr de tel, pretul, poze, mai multe detalii despre placa si sigur te va suna cineva, care e interesat.

| BlueButterfly1970 a răspuns:

Vreau sa imi cumpar o placa de par.dar de unde esti?happy

| denidenitare a răspuns:

Bbbbbrbrbrbrbrravvvooo