| IIssaIssabella a întrebat:

Imvu messenger. Stie cineva de unde pot downloada? si sa-mi explicati unde dau pana il downloadez, dau funda restul vot la toti

3 răspunsuri:
| IIssaIssabella explică:

Imi apare my imvu page! zi-mi unde sa dau. nu stii sa citesti?

| AlleD a răspuns:

Nu stiu daca te-am putut ajuta... Eu nu stiu nimic de IMVU messenger... Stiu decat de joc. Deci, in speranta ca ce cauti tu e ceea ce spun eu, uite: http://www.imvu.com/signup/download/. Ai spus ca ai nevoie de informatii. Pai dupa ce ajungi la pagina asta, scrie acolo ce trebuie sa faci. Sper sa te descurci!