| lolo23 a întrebat:

In ce folder trebuie sa pun temele la nokia 5230? happy

Răspuns Câştigător
| Teresa a răspuns:

De pe calculator nu se deschid oricum o sa le poti deschide de pe telefon si poti sa le pui in ce folder vrei nu conteaza trebuie doar sa fie in telefon

5 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

E de preferat sa cauti folderul de teme, pentru a-l gasi mai usor. tongue

| DeyCj a răspuns:

Păi eu după ce le descarc de pe internet le salvez pe card direct într-un folder pe care l-am numit teme urmat de introducerea acestuia în telefon. Dacă vreau să îmi pun o temă pe telefon, o copiez în folderul Teme din meniul telefonului şi apoi o dechid. În principu nu contează în ce folder pui temele, numai să le pui de aşa natură încât să le poţi accesa cu telefonul mobil, ca pe PC nu le poţi deschide(diferă extensiile de la sistemele de operare, la cel de pe tel îi mi se pare symbnaion şi la PC ai Windows, etc). Succese şi sper că te-am ajutat.

| DanDannn_9120 a răspuns:

In orice folder. dupa ce le pui in muzica, de exemplu, le selectezi si dai apply

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupul singuratic cum aif acut folderul acela