| calyn a întrebat:

In Metin2 unde gasesc maimuta de aur puternica

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Ma dare ce va mai place un *** de joc, il jucat toti de vreo 2 ani de zile si tot nu v-ati plictisit, dupa mine si mai multi e un joc pentru copii frustrati si prosti care nu au nicio problema pe cap si nici giriji si care ar trebui sa invete!

Răspuns utilizator avertizat
| xxxSecretDiscretxxx a răspuns:

Mergi in desert, te dai la temnita din mijlok si mergi in ultima camerabig grin

| AFRICANU a răspuns:

In camera de experti din desert la ultima camera.

| dariusgta a răspuns:

Vrei sa spui lordul maimutelor? daca da atunci trebuie sa megi in desert la oaza[in mijlocul desertului]si acolo vei gasi un fel de deal urci pe acel deal si este un portal intri acolo si ai ajuns la maimute[expert] cand o sa ajungi la ultima camera este un fel de tablou si intri in acel tablou si acolo il gasesti pe lordul maimutelor! bafta! sper ca te-am ajutat