| andrei47 a întrebat:

In microsoft excel pentru imbinarea celulelor exista o comanda rapida?

Răspuns Câştigător
| Robery a răspuns:

Dap Tuneup ----download! e si pentru ce ai zis si pentru Tot felul de prbl la calc!

1 răspuns:
| Alin19877 a răspuns:

Buna,
exista o functie foarte utila pentru o astfel de actiune, se numeste concatenate.
Un exemplu pentru imbibarea celulelor A1 si B1 este: =CONCATENATE(A1, B1).
Poti invata multe din din tutorialele excel... poti incerca unele pe http://invataexcel.weebly.com/