| iri_4602 a întrebat:

In ultimul timp am probleme cu telefonul
cand ma suna cineva sau cand sun eu pe cineva nu ma aude.il aud ce zice dar el nu ma aude. liniste totala.am incercat sa inregistrez ceva si merge. dar cand vorbesc la telefon cu cineva mi se intampla
am un nokia 7373
nu tot timpu mi se intampla.cam odata la 2-3 saptamani dar cand mi se inampla ma tine cam 1-2 zile
l`am primit de la cineva nu l`am cumparat din magazin
ce as putea sa fac?

4 răspunsuri:
| Flash a răspuns:

Probleme de soft sau microfonul nu mai functioneaza cum trebuie, du-l la service.

| perro12 a răspuns:

Se poate sa fie problema la contactele de la microfon.Verifica.

HF

| mark_6798 a răspuns:

Du-te cu el de unde l-ai luat si intreaba acolo.Probabil o sa il desfaca si o sa se uite in interior sa vada daca ai vreo problema la difurzorwinking.

| Sicultan_Tina_1996 a răspuns:

La mine la fel nu mă. aude da oare Dece))