| patricia7 a întrebat:

Ce se intampla daca cel cu care vorbesc la telefon nu ma aude, dar eu il aud pe el? Sunt speriataaa! De cateva zile nu ma mai aude respectivul crying. Dau fundita!

P. S. Telefonul este : Alcatel Touch Screnn Rosu.

Răspuns Câştigător
| MariusPopa a răspuns:

Daca nu te aude nu exista decat doua variante. 1 Ori el are difuzorul ars ori tie nu iti merge microfonul de la telefon.Incearca suna pe altcineva si daca il auzi si te aude atunci problema este la acel baiat in semnsul ca are difuzorul ars. Iar daca nu te aude persoana la care ai sunat sa faci proba...atunci tu ai microfonul ars.In ambele cazuri service GSM.
Bafta.

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Microfonul la tel s-a stricat sau ars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te aude.nu vrea sa raspunda.