| GabyGabbryella a întrebat:

Mi-am cumparat recent, cred ca acum 2 saptamani, un telefon, Allview P8 Energy, iar problema este ca uneori, cam din 2 in 2 zile, cand ma suna cineva, mie nu imi suna telefonul si persoana care ma suna nu aude nimic in timp ce apeleaza, iar dupa ii spune ca am telefonul inchis sau ca ma aflu in aria de acoperire. Ce ar putea fii de vina? Telefonul sau cartela?

1 răspuns:
| Popescu_AdrYan_1994 a răspuns:

Ai semnal la telefon? poti efectua apeluri? daca da, atunci telefonul e de vina