| Angelsareclosetoyou a întrebat:

Inainte cand vroiam sa-mi schimb fotografia de profil la Facebook si alegeam din pozele pe care le aveam deja la profil nu imi aparea sa o pun din noi, ci imi aparea asa cum era la inceput cu toate like-urile si comm-urile existente. Acum daca vreau sa fac acelasi lucru, dau pe poza, o decupez, daca doresc; nu o lasa pe aceiasi, trebuie sa o pun iar, daca stiti cum zic. Ce se intampla? Si cum pot sa fac sa fie ca si prima data? happy

1 răspuns:
| ElectroFlash a răspuns:

Pai dai la fotografia ta de profil si iti arata schimba poza acolo iti apar pozele tale si iti alegi un din ele si dai salvare ...asa ca atunci o sa ai likurile si commurile