| L0v3isTheWaY a întrebat:

Salut,TPU!
Mi-am schimbat poza de profil la Facebook, si am ales o poza mai veche dar cand sa o schimb mi-a spus sa o decupez. Dupa ce am decupat-o s-a salvat dar mi-au disparut like-urile si comm-urile.
Cum fac cand schimb poza de profil sa-mi ramana like-urile, comm-urile si sa nu o mai decupez.
Ofer, Funda! big grin

1 răspuns:
| Ottakringer a răspuns:

Nu ai cum happy Daca tu ai urcat o poza de ex: ieri si ai primit x like-uri si n com-uri. cand o bagi ca fotografie de profil nu mai ai like-urile si com-urile. Poti incerca si cu alta fotografie pe care nu ai folosit-o pentru profil sa vezi ca o sa se intample aceeasi faza happy