| NicusQr a întrebat:

Incerc sa ma conectez pe yahoo apare: Ne pare rău, dar nu recunoaștem această adresă de e-mail.

Dau sa creez cont cu email-ul respectiv zice ca deja exista.

Dau sa recuperez, zice ca nu exista.

ajutor

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Cei de la yahoo au dezactivat yahoo messenger. poti sa mai intri doar pe mail, atat..pe yahoo messenger in sine nu mai functioneaza

| anonimg a răspuns:

Rareori apar erori de pe un desktop sau un laptop.
Dacă și după acestea apar, șterge istoricul și cookie-uri-le de aceste aparate, și apoi introduci adresa de email in mod corect.

| valystefan10 a răspuns:

Salut.
Site-ul Yahoo, se va desfiinta, dar, e posibil ca acest site sa fi intrat deja in absenta, adica sa fie deja dezactivat.
Pe Yoda, sau pe I LIKE IT, am vazut aceasta stare de lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru valystefan10):

Esti prajit. Doar Yahoo! Messenger se va desfiinta.
Yoda si ce-o mai fi celalalt, sunt doar fake news si profita de pe urma voastra, copilasii de maxim 9 ani. Nu mai imprastia aici fake news, macar tine pentru tine...
Eu (spre exemplu) intru des pe Yahoo si chiar acum merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai avut adresa cu.ro la final? Daca da, scrie fara partea cu @yahoo.ro
Au dat jos domeniile astea deoarece cauzau confuzie, conturile noi mai accepta doar.com iar cele vechi nu au probleme daca dai jos sufixul.

| NicusQr explică (pentru anonim_4396):

Nu merge nimic. am bagat si cu.ro si cu.com zice ca nu e inregistrata

| NicusQr explică (pentru anonim_4396):

Nu te inteleg. pana la urma ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru NicusQr):

Posibil ti l-ai dezactivat/ti l-a dezactivat altcineva.
Mie imi merge, intru zilnic pe Mail.

| NicusQr explică (pentru anonim_4396):

Pai si cum il activez?