| VaLenTiN2017 a întrebat:

Salut, am o problema. De o saptamana am realizat ca nu ma lasa sa intru pe email. Gen pun adresa si-mi zice : "Ne pare rău, dar nu recunoaștem această adresă de e-mail." Poate stie cineva cum pot sa mi-o recuperez ca am niste conturi importante pe aceasta adresa de yahoo.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Un asemenea mesaj primești dacă adresa (username) pe care o scrii este incorectă (inexistentă). Verifică treaba asta.

| PainTech a răspuns:

Si ce vrei sa facem daca tu ai uitat adresa de Email?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Yahoo messenger este in curs de reorganizare; multi intampina acelasi neajuns

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Uite ca eu nu intampin.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru darrio2007):

Probabil ca tu ai trafic mai mare pe yahoo messenger si pentru asta nu intampini probleme; sau... poate ca o sa-ti vina si tie randul

| Ora de net a răspuns:

Buna, Valentin,

Aceasta poate fi o problema temporara a Yahoo sau exista posibilitatea ca acel cont sa fi fost dezactivat deoarece a incalcat termenii si conditiile Yahoo Mail.

Te sfatuim sa trimiti o cerere catre Yahoo accesand
https://io.help.yahoo.com/......tact/index

| 8k7779kko a răspuns:

Aveam conturi bagate pe adresa aia de email si mi s-a intamplat la fel, nu o mai pot accesa, am favut alta provizorie sau poate chiar permanenta...