| anonim_4396 a întrebat:

Incercand sa sterg ceva din neatentie am apasat alte taste iar acum cand deschid o pagina de net nu-mi mai apar barile alea jossad ce sa fac? plsss help

Răspuns Câştigător
| spillux a răspuns:

Bara de jos se numeste Status Bar (in general nu are o mare importanta). O poti activa din Meniu sus la View > Toolbars si bifezi Status Bar. Daca nu iti apare nici meniul de sus apesi pe ALT (din stanga jos, langa tasta Space) o singura data si iti apare meniul. Eu de obicei le tin ascunse, in felul asta castig o suprafata de vizualizare mai mare. Cele de mai sus sunt pentru Internet Explorer (pentru. ca am o presimtire ca pe asta il folosesti). E valabil si pentru alte browsere, mai putin treaba cu ALT, dar Status Bar il gasesti tot la View. Daca nu te descurci da-mi un mesaj pe privat si te ajut.

3 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

F12. ia apasa, merge. F12 cand ai deja pagina web deschisa. tongue

| baiatudela4 a răspuns:

Ce browser folosesti?

| darius92712 a răspuns:

Reinstaleaza windows si va reveni la normal