| Zsolt15 a întrebat:

Ineva stie o aplicatie in care pot face ca pe televizor sa apara ecranul telefonului? televizorul este Samsung.

3 răspunsuri:
| Lenard_Marian_2000 a răspuns:

Nu știu dacă există o asa numită aplicație dar cumpără-ți un dispozitiv."chromecast" care iti proiectează nu doar ecranul telefonului ci si videoclipurile de pe Youtube la rezolutie full hd...preţul este undeva la 180 de lei. happy

| Zsolt15 explică (pentru Lenard_Marian_2000):

Daca as cumpara as lua ultra fiindca e 4k televizorul si dar poate candva...

| Liliana_Gabriella_1999 a răspuns:

Incearca wireless display