| Marius_5815 a întrebat:

Intentionez sa-mi cumpar telefonul Samsung galaxy mini S5570. Vreau sa stiu daca cineva il are, daca merita, mentionez ca are un prieten samsung galaxy S I900, care imi place foarte mult, stiu ca nu se pot compara dar este macar pe aproape mini fata se S?

Răspuns Câştigător
| ςเєl a răspuns:

O prietena are Samsung Galaxy Mini. Stau Toata Ziua Cu Ea Si Toata Ziua Unblu Pe Telefon, Ca Si Cum Ar Fi Al Meu. Merge Foarte Bine. Are Android Si O Gramada De Aplicatii. Il Recomand!

1 răspuns:
| Nestle a răspuns:

Mai bine iti iei de la Vodafone LG Optimus one. Galaxy mini are o rezolutie foarte naspa, are un prieten si se vede extrem de urat, foarte mare. In plus LG Optimus one are mai multi rami, deci aplicatiile o sa iti mearga foarte bine si deja au lansat update-ul pentru Gingerbread. http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3516&idPhone2=3725