| Blindeye a întrebat:

Într-un s6 edge de 32G pe lângă 150 de melodii, aplicațiile preinstalate, google earth, facebook, skype, messenger, shazam și avast antivirus câte aplicații ar mai putea fi instalate (aproximativ)? Dar poze? Ma gândesc ca e prea mare diferență de preț pentru unul de 64G și de aia întreb. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Flaviu2112 a răspuns:

Depinde de dimensiunea aplicatiei pe care vrei sa o instalezi. Dar parerea mea este ca tot ce ai in telefon au o dimensiune de maxim 8 GB si restul de 24 GB iti ramane pentru ce vrei.
Sper ca te-am ajutat.
Funda!