| Nano94 a întrebat:

Intrebare probabil stupida... happy daca se intampla sa conectezi XBOX-ul la iternet la mai multe adrese/locatii toate cu parola, cel care foloseste XBox-ul (sau o persoana priceputa in ale tehnologiei) poate vedea acele parole? Sau le poate extrage cumva? Este posibil asa ceva? Sau pot sta linistita in privinta asta? happy

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Intrebarea ta este foarte complicat de descifrat.

Practic tu ai intrebat daca iti poate afla cineva parola de la contul de xbox de la distanta? Raspunsul este NU.