| asya a răspuns:

Astea sunt telefoane de spionihee hee

| nonameanca a răspuns:

Primul este telefon? sigur? (este) naspa!
ceasul cu telefon este foarte cool

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Nu stiu...Nu prea imi plac.Sunt prea... complicate.Imi plac mai mult cele simple.Ca de exemplu acesta http://deems.files.wordpress.com/2009/07/lg-kp500-0.jpg

| Anonimusss a răspuns:

Mie nu imi place, pare interesant dar nu as da banii pe asa cevabig grin

| Maia a răspuns:

Destul de interesant, insa oare nu este incomod thinking ma gandesc ca e cam voluminos si te poate incomoda avandul la mana mai mereu. thinking

| anuska a răspuns:

Ce faine sunt... nici nu stiam ca exista asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:X love!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoane de pițipoance și macho fără să exceleze la vreun capitol. Nu înțeleg de ce și-ar dori un om normal la cap o chestie d-aia. La fel cum nu înțeleg și persoanele care dau zeci de milioane pe un telefon și îl folosesc doar pentru vorbit.