| FazekasErvin a întrebat:

Intrebarea mea este: Cum sa fac ca atunci cand inchid clapa laptopului programele si paginile de internet sa ruleze in continuare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe baterie apoi pe „mai multe optiuni de alimentare"scris in ultimul rand cu albastru. Apoi dai click pe „alegerea actiunii la inchiderea capacului"(a patra optiune scrisa cu allbastru" si de acolo, la clapeta alegi optiunea „nicio actiune". Salvezi ce ai setat si dai ok. la mine e scris in limba romana dca stii ceva englea, te descurci.In orice caz ti-am explicat a cata optiune scris cu albastru este.

3 răspunsuri:
| FazekasErvin explică (pentru anonim_4396):

Dar spune-mi cum se face pentru windows 8 scuze caam uitat sa specific

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FazekasErvin):

Exact cum am spus. E la fel, de fapt am scris pasii la win 8. Daca vrei te pot asista prin team viewer.Sa-mi dai id tau de mess sau facebook prin mesaj privat si e ok.Nu dureaza decat 3-4 min.

| FazekasErvin explică (pentru anonim_4396):

Fazekas_ervin17