| Show4You a întrebat:

Intrebarea mea suna cam asa:
cum fac sa-mi bag net depe pc in telefon.
am Alcatel vancouver telefon touch android 2.2.2 Froyo
am downloadat depe net Alcatel android manager care il am si pe telefon. Leam conectat pe amandoua si depe pc si telefon...si prima data imi cere cod pin la alegerea mea l-am bagat. dupa imi arata el un ip l-am bagat si tot nu-mi merge cryingar trebui sami apare in telefon ceva sa scrie in genu pc suite sau cum asi putea sa fac sa-mi bag net pe telefon vreau o explicatie clara Ms::: DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Ancutza05 a răspuns:

Trebuie sa mergi la Orange sa iti faca setarile de telefon.Asa e cel mai sigur.happy

1 răspuns:
| Florea_Toni_1987 a răspuns:

Uite aici raspunsul tau http://jcyberinux.com/......nager.html

ciao!