| jhonny_2304 a întrebat:

Jocul "pool" de pe messenger.
Salut!
Am o mica problema: cand vreau sa ma joc renumitul joculet de pe messenger numit "pool", se blocheaza si imi iese de pe mess...
Stie cineva care ar putea fii problema?

Răspuns Câştigător
| ConstiintaTa a răspuns:

Pai eu cred ca problema ar fi urmatoarea:
Nu ai java ssi/sau poate ti-a trimis vreun virus.In primul rand ia-ti un java calumea de pe net si instaleaza-l ca sa te poti juca pe mess pool sau ce mai vrei tu si in al doilea rand scaneaza-ti calculatorul si ia-ti un antivirus bun[in cazul in care nu ai]. Asta e parerea mea si nu sunt eu experta in calculatoare...

3 răspunsuri:
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Cred ca este din cauza "programului" JAVA. Si eu am patit-o. Downloadeaza ultima versiune de java si o sa-ti mearga super bine.

http://java.com/en/download/index.jsp

Bafta!

| bebesmen a răspuns:

Probleme cu java, instaleaza din nou http://java.com/en/download/index.jsp

| kytty a răspuns:

Bunahappy

e posibil sa fie un virus.nu esti singura persoana care se confrunta cu astfel de probleme.