| Neymar2 a întrebat:

Kare e cel mai bun program de filmat?

Dar de modificat videoclipuri?

6 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Adobe after effects (greu de utilizat) si Sony vegas (bun si usor de utilizat) - pentru modificat videoclipuri
si pentru filmat, fraps [atat desktop cat si ingame]

| Kanghu a răspuns:

Incearca Camtasia si Fraps iar pentru modificat Adobe Premiere.

| KenJi a răspuns:

De filmat...Camera video? Si de modificat video-uri : Sony Vegas Pro 9, 10. happy Bafta!

| RockLegend a răspuns:

Program bun de filmat JOCURI -wegame
Program bun de editat - Sony vegas 7

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Poti folosi Magix 16 poti filma in Pc HD si sa editezi foarte usor si ii unul dintre cele mai bune si mai usoare programe cu care poti edita sau poti folosi cam cel mai bun parerea me Adobe after effcts cs5 da ii greu de lucrat cu el...da poti urmari unele tutoriale si sa inveti eu asa am invatat

| SMaricel a răspuns:

De filmat este:HiperCam
De modificat:MovieMaker,