| ...:::are a princess in a big world:::... a întrebat:

La abonament la Cosmote la cee numar sa sun ca sa aflu cate minute mai am?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai sms la 1515, este gratuit :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*151# insa informatiile pe care le vei primi prin sms vor fi din urma cu cel putin o saptamana; pentru info actualizate cat de cat rezonabil te sfatuiesc sa-ti faci un cont pe saitul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formezi *151# insa informatiile pe care le vei primi prin sms vor fi din urma cu cel putin o saptamana; pentru info actualizate cat de cat rezonabil te sfatuiesc sa-ti faci un cont pe saitul lor.

| ReeaAndreea a răspuns:

Cel mai simplu trimite un mesaj gol la 1515

| Alexandraaa_8011 a răspuns:

Incearca sa suni gratuit la *123# iti va veni mesaj inapoi :*
sper ca am fost de folos:*

| dianaaelena a răspuns:

Bun, deci formezi *151# si iti da asa: Minute internationale, minute Cosmote si mesaje cosmote si dupa cost aditional.
Sper sa-ti fi fost de folos.

| MaiMai13 a răspuns:

Poti suna la

*123*1# daca veri sa-ti scrie in mesaj cate minute mai ai

si
*123*2#

pentru mesaje

tongue

funda?
:d

| MaiMai13 a răspuns:

Poti suna
la
*123*1#

tongue

funda
?