| DoRu a întrebat:

La antivirusl ESET Smart Security 4 trebuie sa setez ceva la el sa-i bifez ceva la optiuni? Cineva mi-a spus ca este obligatoriu sa bifezi nu stiu ce prin optiuni! Daca este obligatoriu imi puteti da si mie un videotutorial sau sa-mi expicati voi cum/ce sa bifez la optiunile antivirusului ESET Smart Security 4? Va rog mult, funda, urgent!

3 răspunsuri:
| chelutzul a răspuns:

Setari nu prea ai ce sa-i faci... eventual daca doresti sa maresti gradul de securitate ( iti sterge orice i se pare suspicios antivirusului )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt