| adriana15 a întrebat:

La cat trebuie sa sun pentru a cumpara valabilitate pentru cartele cosmote? Funta

3 răspunsuri:
| Ellena20 a răspuns:

Suna la *100# sau la *1234#.
Ti se va da sa urmezi nise pasi, iar tu trebuie sa ai foarte mare grija cu extraoptiunile valabile.
Sper ca te-am ajutat.

| Julian_Xander_1988 a răspuns:

Cartela COSMOTE de 5 Euro

Creditul iniţial de 5 euro este valabil 6 luni (180 zile) din ziua activării. În această perioadă de valabilitate vei putea iniţia şi primi apeluri şi mesaje.

După perioada de valabilitate beneficiezi de încă 7 luni de graţie (215 zile) în care poţi fi apelat şi poţi apela doar numere gratuite (*100# sau 1234) şi pe cel de urgenţă - 112.

Creditul neutilizat în perioada de valabilitate se păstrează în perioada de graţie şi vei putea să îl utilizezi din nou după efectuarea unei reîncărcări şi extinderea perioadei de valabilitate.

În perioada de graţie poţi prelungi perioada de valabilitate a cartelei tale, fie folosind o cartelă valorică, fie prin efectuarea unei reîncărcări electronice sau prin reîncărcarea directă. Dacă perioada de graţie a expirat fără să prelungeşti perioada de valabilitate a cartelei, numărul tău va fi deconectat din reţeaua COSMOTE.

| adriana15 explică:

Nu mergesad