| florin_2331 a întrebat:

La cit timp de la prima instalare a windows-ului se reinstaleaza si daca este cesar reinstalarea multumesc

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu e o regula...totusi cand observi ca incetineste/se blocheaza/erori nejustificate til reinstalezi

| Dragosh_8212 a răspuns:

Pai fa backup cu un program bun cand iti mai reinstalezi windows pentru asta. e ca si cum ai avea windowsul proaspat instalat dupa ce restabilesti cu backupul facut.si fa asta sa zicem la 1 luna, 2.

| vladul a răspuns:

Windosul "rezista" in functie de cum stii sa il folosesti. Eu de exemplu l-am instalat o data in 4 ani...cand eram mai pustan il instalam si de 3 ori la luna. Deci...