| CristiB93 a întrebat:

La google chrom inainte de www in loc sa apara pictograma aia cu lacatul verde si http imi apare o pictograma alba de foarma coli de hartie cu un colt indoit, ce inseamna pictograma asta si cum pot sa scap de ea?

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Daca dai click pe acel icon o sa-ti apara informatii despre pagina.

| DjZen a răspuns:

Nu poti sa scpai de ea si las-o acolo ca oricum nu te incurca cu nimic, iar lacatul acela verge iti spune ca e securizta conexiuneawinking

| Ovidiu34149 a răspuns:

Nu are nimic. Inseamna ca are niste permisiuni java si alte chestii neinteresante. Nu e nevoie sa scapi de ea.si eu am tot asta