| djtomy a întrebat:

La Iphone 4S ce inseamna jailbreak sau ce inseamna neverlocked? s-au este si locked Va rog explicati-mi si mie Multumesc

Răspuns Câştigător
| michaelpfan a răspuns:

Deci jailbreak inseamna atunci cand il faci si modifici ceva parte de soft ca sa instalezi cydia si sa poti instala aplicatii care nu sunt in appstore (mentionez ca pentru Iphone 4s deocamdata nu exista jailbreak va fi lansat in cateva zile) iar daca este locked atunci va merge telefonul doar cu SIM in el daca este never locked ar trebui sa mearga si fara SIM.

1 răspuns:
| GodBlessYou a răspuns:

Nu stiu ce inseamna, jalibreak trebuie sa faci pentru a rula aplicatiile de pe appstore sau cydia, hai sa te chis in freza!