| SelenaMe a întrebat:

La iPod poti sa ascult muzica fara casti? La care model se poate asculta muzica astfel. Ma refer daca are un difuzor care sa redea muzica.

1 răspuns:
| oBanan? a răspuns:

Se poate doar la iPod Touch, orice generație! Eu am iPod Touch gen4, dar crede-ma, sunetul nu se aude foarte bine, mai slab ca la telefon! Poti in schimb cumpara acele "mini-boxe" (nu imi vine in minte numele lor adevarat) si le poti conecta la orice ipod si se aude mult mai bine!

O seară fumoasă.