| anonim_4396 a întrebat:

La programul de filmat "fraps" cum pot sa fac sa dureze mai mult filmarea si sa mi sa auda vocea?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AlexandruTeodor a răspuns:

In primul rand, fraps ar trebui cumparat ca sa filmezi mai mult de 15 secunde. Dar il poti lua "ilegal" de pe niste trackere ( TPB, etc ). In legatura cu vocea, trebuie sa dai Record Windows 7 Sounds si Record External Imput. Nu-ti dau exemple de trackere, deoarece TPU nu cred ca incurajeaza pirateria. Succes! P.S. : Ti-am dat un tracker acolo, uita-te in paranteze.

2 răspunsuri:
| geo1200 a răspuns:

1. Programul fraps filmeaza pana nu mai ai spatiu in locaul unde ai setat salvaria filmarolor.
2. Ai o optiune in sectiunea MOVIES la Sound Capture Settings bifezi record external imput si selectezi microfonul tau.
Bafta!

| hp8510p a răspuns:

Trebuie sa cumperi programul ca sa-ti mearga toate astea.Tu ai acum ai varianta free care este un fel de demo