| Cryzy a întrebat:

La sistem Genius SW-5.1 1505 vad ca bassul merge daca conectez la mufele CE si SW si bag toate boxele in CE. Daca bag in FL si FR sau SL si SR mai merge bassul? Din cate vad nu si am o problema, mi-a iesit chestia aia cu arcul ala micut unde bagam boxele si nu mai pot sa-l pun sa stea.Nu mai pot sa pun boxele acolo si in alta parte nu am bass. Ce pot sa fac sa mearga bassul in afara de dus la garantie sa-mi faca aia de la boxe? Va rog am nevoie de raspuns rapid. Stiu ca explicatia e cam varza dar nu prea ma pricep la denumirile astea.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce spuneti de :sbnb fxgfedtrjfgdxgfdtncrfsdgfcfdedfgxrxsedsssdsrfdsxtgcsrdfdsdfxdsdsezszawrcfdg