| AgentBomboana007 a întrebat:

La un laptop ce este bine sa alegi dintre urmatoarele caracteristici si de ce?

-difuzoarele stereo sau integrate? de ce?
-procesor pentium, core sau care? de ce?
-placa video integrata sau dedicata? de ce?

doresc sa stiu care sunt cele mai bune si ce laptop ar trebui sa-mi i-au pe baza raspunsurilor!
VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| IoNuTzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Difuzoare stereo: un plus de calitate audio
Core: pentium in general sunt cam slabe dar core sunt mai performante
Placa video dedicata: deoarece procesorul ia din treaba placii video si in felul asta se cam forteaza si in general placile video dedicate au un mare plus de performanta, memorie, frecventa, latime de banda. big grin funda?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

"difuzoarele stereo sau integrate"...cum e aia?
Integrate in ce? Sunt, integrate in laptop!