| Stan_Stefan_1985_RBWA a întrebat:

Lansez pentru toti membri TPU urmatoarea provocare

ajutati-ma sa imi deblochez contul de Facebook iata ce imi apare.De fapt greseala este a mea mi-am raportat contul de pe un alt cont ca fiind cel care asi folosi indentitatea fratelui meu pentru ca pagina aceasta a mea mi-am schimbat numele facandul la nume si cu poza de profel ca a fratelui meu

Contul tău a fost dezactivat, deoarece pretinde că este altcineva, iar acest lucru încalcă Standardele comunității Facebook.
În cazul în care consideri că am făcut o greșeală, te rugăm anunţă-ne.

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Facebook mai nou cere copie dupa buletin sau alt act de identitate pentru a demonstra ca tu esti cel care apare in cont. Daca esti dispus poti sa le trimiti, dar nu te astepta la o rezolvare rapida, unii nu au primit un raspuns nici dupa cateva luni bune.