| Aggares a întrebat:

Am o întrebare... când încerc să postez un videoclip îmi apare "Ai postat recent ceva care încalcă politicile Facebook. De aceea, ţi-a fost blocat temporar accesul la această funcţie. Pentru mai multe informaţii, vizitează Centrul de ajutor.

Pentru a nu mai apărea blocări ale accesului, te rugăm să te asiguri că ai citit şi că ai înţeles Standardele comunităţii Facebook.
În cazul în care crezi că vezi asta din greşeală, te rugăm să ne anunţi." Nu știu cum să o rezolv eu am o pagină în care postez "anime-urile 2015" și nu știu cum se o rezolv, trebuie să aștept până când îmi dă aprobarea? Sau trebuie să fac eu ceva?! Îmi puteți da un sfat sau să mă ajutați?!

Răspuns Câştigător
| kanechy a răspuns:

Astepti pana se termina perioada de blocare si pe viitor ai grija sa nu postezi ceva care are drept de autor ceea ce incalca unele politici ale fiecarui site.

| Aggares explică (pentru kanechy):

Da, de fiecare dată am făcut această metodă, de unde le downloandez eu, unele le pot posta altele nu.

4 răspunsuri:
| kanechy a răspuns:

Lucrurile astea sunt cam automate, nu prea ai cum sa le rezolvi din setari, ci daca ai noroc, cu cei de la programare.

| alice4stars a răspuns:

Deci...ori ai încărcat si distribuit prea mult pe Facebook, ori prea multe pe Youtube. Mai sterge din clipuri daca ai prea multe. Sau du-te la 'Ajutor' la Facebook. Daca nu gasesti ceva acolo, du-te la un specialist si cere ajutorul. Te costa Putin. Uite aici:

0761244444. Ma ajuta multhappy

| Aggares explică (pentru alice4stars):

Nu cred că am această problemă din cauza a prea multe videoclipuri, iar episoadele... eu nu pot să le șterg pentru că eu postez "episoadele animeurilor" în acest scop am creat această pagină, oricum mulțumesc mult!