| Mihai123211 a întrebat:

Am raportat cateva conturi false pe facebook care ma enervau si doua au fost sterse iar la unu zice "Îți mulțumim pentru că ne-ai anunțat în legătură cu profilul pe care l-ai raportat pentru că ar pretinde că este altcineva. Vom ține legătura cu. în legătură cu acest subiect, pentru a ne asigura că este la curent cu Standardele comunităţii Facebook. Numele tău nu a fost dezvăluit."
Vreau sa stiu cum adica tine legatura cu el? Ce mesaj ii trimite sau? Iar conturile sterse mai pot fi recuperate?

2 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Cel mult ii trimite un mesaj de avertizare anonim. Conturile sterse nu se mai pot recupera, fiind sterse. happy

| DenisaKarolina a răspuns:

Buna conturile sterse nu se mai pot recupera, acela va primi un mesaj un avertisment ceva nimic mai mult. happy