| dutarares a întrebat:

Laptop Lenovo IdeaPad G580. Am o singura intrebare si aceea daca este bun? (Cine are

2 răspunsuri:
| ITMania a răspuns:

G580 se vinde in configuratie ce pleaca de la un B820 cu grafica integrata si ajung la i7 Quad + GT635M sau chiar mai bine.

Lasa si tu un link spre ce ai vazut, spune un buget maxim si la ce va fi folosit, iar apoi te putem ajuta.

| BitzaYlg a răspuns:

Eu zic ca e foarte bun dupa caracteristici big grin acum depinde de tine pentru ce il folosesti.e bun si pentru jocuri big grin