| ஐIForgotMyNameஐ a întrebat:

Laptopul Acer 5738DZG are display 3D. Trailerele din windows7 se vad perfect cu ajutorul ochelarilor.De ce filmele downloadate in 3D nu se vad ca trailerele? Daca cumva e de la filme va rog sa imi da-ti niste filme 3D care sa permita vizualizarea. Dau funda! Va rog detalii!

1 răspuns:
| prye a răspuns:

Pai.unii uploadeaza niste filme si ca sa aiba downloaduri multe scriu 3D... aceasta procedura este foarte utilizata.nu mai crede orice vezi pe net...(aceasta este parerea mea)