| HarleyQuinn a întrebat:

Legat de facebook.MI-am creeat o pagină de fb (mai demult) și am băgat doar două admine.Nu au fost active așa că am vrut să le scot și mi-a apărut asta : "For security reasons, you are currently blocked from removing this admin from the page".Nu am mai dat pe nimeni afară de pe pagină și nu înțeleg de ce sunt blocată să scot admini.Să adaug pot.Am pus manager o prietenă, am intrat pe contul ei să le scot pe fetele acelea și mi-a apărut la fel.Mă puteți ajuta?

1 răspuns:
| SPeeDStriKe a răspuns:

Ce trebuie tu sa faci este sa intri aici
http://www.best-cs.org/forum/ Si logheazate ca va disparea problema