| Individul_7822 a întrebat:

"Lumea se apropie de o catastrofa" a transmis NASA. Vizualizati urmatorul material: http://www2.antena1.ro/......57371.html
Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| a22team a răspuns:

Acest mesaj era doar informativ si facea referire doar la cei care locuiesc in zonele frecvent afectate de tornade din statele unite. In afara de faptul ca mesajul este unul foarte vechi si deloc de actualitate. si in + este postat pe site-ul NASA in data de 13.09. 2010.

1 răspuns:
| Bogdanux a răspuns:

Gogosi.Sa faci dintr-un articol ( sau mesaj mai exact) informativ intr-unul atat de extrem doar pentru a incerca sa faci audienta mi se pare un lucru exagerat de penibil.